Whatsapp
Hemen Ara

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Beril halı yıkama olarak İstanbul ilimizde faaliyet gösteren firmalardan birisiyiz. İstanbul’un en köklü ve tecrübeli firmaları arasında bulunmaktayız. Bu noktada tüm hizmetlerimizi tecrübemize ve sizlerden gelen yorumlara dayanarak planlamaktayız. Sizlerin kusursuz ve sorunsuz bir deneyim yaşaması ve aldığı hizmetten memnun bir şekilde ayrılması için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Tüm ekibimizi alanında uzman kişilerden seçmekteyiz. Bu sayede her türlü sorununuzda ve temizlik ihtiyacınızda sizlere en iyisini vermekteyiz.

Misyon ve Vizyonumuz

Firmamız müşterinin ne kadar önemli olduğunu bilmektedir. Bu noktada her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyetini sadece lafta bırakmamakta aynı zamanda tüm hizmetlerine de yansıtmaktadır. Sizlerin hizmetlerimizden memnun kalması için firmamız;

 • Her zaman en iyi makineler kullanılmaktadır. Günümüzde temizliğin büyük bir kısmı makineler tarafından yapılmaktadır. Bu noktada iyi makinelerin tercih edilmesi iyi bir temizlik için en önemli hususlardan olmaktadır. Firmamız alanında bilinen markaların güncel makinelerini kullanmaktadır.
 • Alanında uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Bu noktada hangi eşyanıza nasıl davranılması gerektiğini ekibimiz bilmektedir. Sizlere sorunsuz bir deneyim sunmak için en önemli hususlardan birisi de ekip olmaktadır. 
 • Tabii ki kullanılan makineler kadar temizlik ürünleri de önemlidir. Firmamız bu noktada da en çok bilinen ve insan sağlığına zararlı bir madde içermeyen ürünleri tercih etmektedir. Sizlere iyi bir temizlik sunarken aynı zamanda sağlığınızı da düşünmektedir.
 • Gerek halılarınızı evinizden alması gerekse de mobilyalarınız içinde yerinde yıkama hizmeti sunması ile her türlü çözümü üretmektedir. İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmet önceden düşünülmüştür. 
 • Sizlere en uygun fiyatla en iyi hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir. Sunduğu hizmetler karşılığında her zaman uygun fiyatlar istemektedir.

Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Firmamız başta da belirtiğimiz gibi yıkama alanında köklü firmalardan birisidir. Bu anlamda tüm hizmetlerini özenle planlamaktadır. Sorunsuz bir deneyim yaşamanız için her hizmeti en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Firmamız müşterilerine;

 • Halı Yıkama 
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Yatak Yıkama hizmetlerini sunmaktadır. Tüm bu eşyalarınızı en doğru şekilde yıkamaktadır. Koltuk, stor perde ve yatak yıkama gibi hizmetler için yerinde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Bu noktada evinize kadar gelerek temizlik sağlanmaktadır. 

Firmamız tüm hizmetlerimizden memnun ayrılmanızı amaçlamaktadır. Bu noktada her zaman en iyi hizmeti vermek, bunun karşılığında da uygun bir fiyat sunmak istemektedir. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.